Главная > Все новости > Звернення виконувача обов’язків голови Печерської райдержадміністрації Павла Бабія з нагоди Дня пам’яті захисників України

Звернення виконувача обов’язків голови Печерської райдержадміністрації Павла Бабія з нагоди Дня пам’яті захисників України

зидента України № 621/2019 країна вперше відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 Українська історія мала багато трагічних періодів, проте український народ не раз доводив ворогам свою нездоланність, силу духу і стійкість.

 В усі часи, коли на терезах історії важилася доля нашої держави, на її захист безстрашно піднімалася патріоти України з невгасною вірою в серці.

 І сьогодні ми віддаємо данину глибокої поваги всім українцям, які захищали нашу рідну землю, відстоювали її незалежність, свободу і територіальну цілісність.

 Адже ціною власного життя, проявляючи мужність вони довели, що наш український народ – нескорений, а дух його — незламний.

 Вірю, що завдяки патріотам своєї держави, Україна повстане з попелу та стане могутнішою.

 Схиляю голову перед світлою пам’яттю захисників України, хто з великою жагою в серці та ціною власного життя відстоював право жити у вільній, незалежній, демократичній державі.

 Саме в цей пам’ятний день, вшановуючи загиблих героїв – захисників України, від щирого серця бажаю всім українцям сили духу, єдності та мужності в боротьбі за світле майбутнє.  

 Слава Україні!

З повагою

 Виконувач обов’язків голови

Печерської районної в місті Києві 

державної адміністрації                                       Павло БАБІЙ