Главная > Все новости > Зеленський сформував делегацію для переговорів із Росією

Зеленський сформував делегацію для переговорів із Росією

Президент України Володимир Зеленський затвердив делегацію для участі у переговорах з Росією щодо підготовки та погодження проєкту договору про гарантії безпеки України. Її очолив голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія.

Про це йдеться в указі №211/2022 від 4 квітня, опублікованим на сайті глави держави,

До складу делегації увійшли також міністр юстиції Денис Малюська, радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк, міністр оборони України Олексій Резніков та заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький.

Крім того, як експерти делегації до її складу включені юрист-міжнародник Олександр Малиновський та Надзвичайний і Повноважний Посол України Олександр Чалий.

Також членами делегації за згодою затверджені народні депутати України Андрій Костін (фракція «Слуга народу»), Дмитро Лубинець (група «За майбутнє») та Рустем Умеров (фракція «Голос»).

Міняти склад делегації уповноважений її керівник за погодженням із міністром закордонних справ України. Глава делегації може також залучати до забезпечення роботи працівників державних органів, підприємств, установ, організацій за погодженням з керівниками, наукових радників та експертів.

Указом також затверджуються директиви делегації (додаються таємно).