Главная > Все новости > Заслужений тренер України Олександр Сліпченко привіз українських чемпіонів з Британії

Заслужений тренер України Олександр Сліпченко привіз українських чемпіонів з Британії

З 17 по 21 жовтня 2019 року, в місті Мотеруелл, Великобританія (Шотландія), пройшов Чемпіонат Світу з єдиноборств у версії «Combat self defense ICO». Це своєрідна спартакіада ​​єдиноборств. Україна вже шість років є членом цього авторитетного спортивного клубу. На чемпіонаті світу були представлені команди двадцять однієї країни, в тому числі наша збірна в складі 14 чоловік.

       Перше командне місце здобула Англія, друге місце здобули спортсмени з Шотландії, третє місце — Україна. Наші хлопці завоювали 26 перших місць, 12 других місць і 2 третіх місця.

     На конференції представників країн, Президент Всесвітньої асоціації єдиноборств «Combat selfdefense ICO» Ендрю Хеннессі, в зв’язку з тим, що команда України останні кілька років постійно займає призові місця, офіційно запропонував провести Чемпіонат Європи — 2020 року, з 1-го по 3-тє травня в місті Київ, Україна.

     Головним тренером і творцем української спортивної асоціації «Комбат самозахист ІСО» (Combat self defense ICO) є заслужений тренер України, який підготував плеяду з десятків світових зірок спорту Сліпченко Олександр Володимирович. Він додав, що спортсмени української збірної представляли всі області України, серед них були і представники силових структур нашої країни, де єдиноборства завжди були в пошані. Серед спортсменів нашої асоціації багато ветеранів спецслужб України, ми активно взаємодією з усіма правоохоронцями, допомагаючи проводити підготовку в єдиноборствах прикладного характеру

Українська асоціація єдиноборств будучи зареєстрований в Міністерстві молоді та спорту України як один з неолімпійських видів спорту не має поки державного фінансування, але ми вже змогли довести силу українського духу на шести чемпіонатах світу та підготувати більше трьох десятком майстрів спорту України та майстрів спорту міжнародного класу.

     Президент спортивної асоціації «Комбат самозахист ICO» генерал-майор Зенцев Микола Миколайович зазначив, що в міжнародних змаганнях за період 2015-2019 років збірна команда Всеукраїнської асоціації бойових мистецтв Комбат самозахист ICO неодноразово брала участь і перемагала, гідно представляючи Україну на світовій спортивній арені.
Так в 2015 році в Німеччині на Чемпіонаті світу з бойових мистецтв «Комбат самозахист ICO» вперше привезли всього п’ять спортсменів з України та зайняли чотири призових місця!

У 2016 році в Римі (Італія) вже була команда 28 спортсменів, як підсумок — перше командне місце. У 2017 році в місті Бермінгейм
(Англія) збірна команда України з комбат самозахист ICO посіла друге командне місце, поступившись команді Англії і завоювала 60 медалей.
У 2018 році на мундіалі в місті Родос (Греція) українська команда також посіла друге командне місце.
Закріпили світовий успіх в 2018 році в травні в Римі (Італія), де збірна команда України з комбат самозахист ICO зайняла на світовий сходах третє місце.
Своїми успіхами українські бійці доводять, що вони кращі в світі.
У скарбничку українських перемог лягли і змагання 06-08 листопада 2019 на Європейських іграх з єдиноборств в Угорщині — 21 медаль, друге командне місце.

Тренери асоціації упор в підготовці роблять на молодь і на дітей, виховуючи майбутнє нашої країни — 70% спортсмени від 7 до 15 років.

     Особливо варто відзначити успіхи представника з Херсонщини Кіченко Миколи, який провів яскраві поєдинки як в ринзі так і на майданчику, представника Збройних сил — Глущенко Владислава, уродженця Павлограда. Яскраві поєдинки провів Струк Руслан з Івано-Франківської області. Київщину прославила сімейна пара Кулібаба Леонід і його дружина Людмила, які стали Чемпіонами та призерами Чемпіонату Світу. Серед юнаків відзначився Ткаченко Ярослав, представник з Павлограда, який запам’ятався блискучими виступами в трьох розділах і завоював в них перші місця! Юніор Бризгун Василь з Херсонщини завоював чотири перших місця!

     Не дивлячись на те, що всі спортсмени приїхали на Чемпіонат Світу за свій рахунок і тренувалися за свої гроші, вони прославили нашу країну на весь Світ!