Главная > Все новости > Залишок сезону НБА проведуть в парку Дісней

Залишок сезону НБА проведуть в парку Дісней

Національна баскетбольна ліга після тривалих розглядів варіантів з відновленням сезону, схоже, визначила найкраще місце.

Як і всі спортивні змагання, НБА в поточному регулярному сезону була поставлена ​​на паузу через пандемію COVID-19, яка особливо активно поширилася на території США.

Після введення карантину асоціація почала вивчати варіанти, при яких можна відновити регулярний сезон в найближчі терміни і дограти першість. Авторитетні джерела видання ESPN, посилаючись на власних інформаторів, повідомляють, що місцем проведення матчів Національної баскетбольної ліги стане парк розваг Уорлд Дісней, який розташований в Орландо.

Інші актуальні спортивні новини читайте тут.

Згідно актуальної інформації, з першого червня клуби почнуть підготовку до рестарту чемпіонату. Спочатку вони викликають ізолювання розташування гравців, яким належить пройти двотижневий карантин. Потім команди розпочнуть полегшеним тренувань, які плавно перетечуть до повноцінної підготовки.

Керівництво НБА раніше вело активні переговори з власниками парку на предмет проведення поєдинків. Судячи з усього, вони увінчалися успіхами, і саме територія комплексу розваг стане притулком клубів на залишок поточного сезону. Відзначимо, що конкретні дати рестарту ліги поки не затверджені.