Главная > Все новости > Активисты района > З нагоди Всенародного Дня Батька печерських батьків нагородили подяками Київського міського голови

З нагоди Всенародного Дня Батька печерських батьків нагородили подяками Київського міського голови

15 вересня 2019 року з нагоди Всенародного Дня Батька у столичному парку «Перемога» відбувся спортивно-розважальний сімейний захід «День Батька». Фотозвіт

Під час заходу подяками Київського міського голови відзначено 11 татусів, які беруть активну участь у суспільному житті та вихованні дітей.

На всіх гостей чекали навчально-розважальні майстер-класи, мотузковий парк, ігрові й освітні майданчики, інтерактивні розваги та конкурси.

Крім того, міськимі центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Службою у справах дітей та сім’ї організовано надання консультативних послуг та роздано інформаційні матеріали.

Довідково:

День Батька – це щорічне свято на честь усіх татусів, яке відзначають у 52 країнах світу. В Україні Всенародний День батька відзначатиметься вже 10-й рік поспіль. Відповідно до проекту Указу Президента України «Про День батька» від 23 вересня 2013 року цей день запропоновано відзначати у третю неділю вересня.