Главная > Все новости > З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у парку імені Тараса Шевченка відбувся культурно-мистецький захід під гаслом: «Я ОБЕРІГАЮ СІМ’Ю!»

З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у парку імені Тараса Шевченка відбувся культурно-мистецький захід під гаслом: «Я ОБЕРІГАЮ СІМ’Ю!»

11 травня 2019 року, у парку імені Тараса Григоровича Шевченка відбувся загальноміський захід з нагоди святкування Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. 

В організації і проведенні заходу взяли участь районні державні адміністрації та Служба у справах дітей та сім’ї Київської міської державної адміністрації.

Службою у справах дітей та сім’ї Печерської районної в місті Києві державної адміністрації до проведення заходу та представлення Печерського району були залучені представники Дистриб’юторської компанії «Богдан-Автотрейд», студія дизайну Дарії Поролло, майстриня Наталія Насвіт та бібліотеки району.

Печерським районним у місті Києві центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано надання консультативних послуг та роздано інформаційні матеріали.

Гості заходу мали можливість взяти участь у безкоштовних майстер-класах з малювання на автомобілях, розпису пряників «Берегиня роду», клас з фото позування на декоративній фотозоні «Квіткова поляна» та з акторської майстерності від акторів Творчої майстерні «Погляд».

На дітей очікувала розважальна програма з різноманітними розвиваючими іграми.

Також, під час проведення заходу вручені подяки багатодітній родині Хронюк Печерського району та премії Київського міського голови одиноким батькам та одиноким матерям, які самі виховують дітей. 

pechersk.kyivcity.gov.ua