Главная > Все новости > Анонсы > Як вулиці і дороги столиці підготують до зими

Як вулиці і дороги столиці підготують до зими

 Києві розпочинають комплекс заходів для належного утримання вулиць і доріг в осінньо-зимовий період.

У розпорядженні КМДА № 1809 передбачені заходи для забезпечення безперебійного і безпечного руху транспорту на цей період.

Зокрема, комунальній корпорації «Київавтодор» доручено організувати з 1 листопада до 1 квітня цілодобове чергування та змінну роботу спеціалізованої техніки. У разі отримання інформації від Укргідрометцентру про складні погодні умови інформувати столичну поліцію про необхідність обмеження в’їзду вантажного автотранспорту в місто.

Комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху», за узгодженням з Управлінням патрульної поліції у місті Києві, необхідно встановити з 1 листопада тимчасові дорожні знаки: «Рух механічних транспортних засобів заборонено», «Ожеледиця» та «Слизька дорога» на вулицях, передбачених цим розпорядженням КМДА.

– Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції буде направлено прохання надавати ШЕУ допомогу на їхні запити щодо заборони руху транспорту на час очищення проїжджої частини вулиць, супроводжувати колони снігоприбиральної техніки в нічний час та переміщати автомобілі, що залишено із порушенням Правил дорожнього руху і заважають роботі снігоприбиральної техніки, – йдеться у розпорядженні.

Також затверджено перелік вулиць, які першочергово в період снігопадів чи ожеледиці оброблятимуть технологічними матеріалами, а також з яких першочергово вивозитимуть сніг.

Джерело