Главная > Все новости > Як святкували Масницю на Печерську

Як святкували Масницю на Печерську

На Печерську відбулося грандіозне святкування Масляної.

10 березня в Маріїнському парку на сцені «Мушля» за участю переможниці 6-го сезону відомого кулінарного шоу популярного телеканалу Асмік Гаспарян відсвяткували Масляну!

Захід відбувся за ініціативи голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука та за підтримки голови громадського руху «Кияни разом» Ярослава Діденка, Благодійного фонду «Сприяння та розвитку», ГО «Інтереси Киян», видавництва «Ранок», Центрального парку культури та відпочинку.

Під час святкування Масляної, всі бажаючи мали змогу прийняти участь в мастер-класі з приготування традиційних млинців від Асмік Гаспарян та відчути себе справжніми майстер-шефами країни.

Крім того, Асмік Гаспарян провела кулінарні змагання серед 2 команд, де переможцем було визначено тих учасників, які приготували найбільшу кількість млинців.

Після оголошення команди-переможця, учасники змагань пригощали свіжоспеченими млинцями киян та гостей столиці.

Несподіванкою для всіх присутніх став конкурсний відбір учасників на найвідоміше кулінарне шоу країни популярного телеканалу.

Неочікуваним сюрпризом для гостей культурно-мистецького дійства стало дивовижне «Хмарне шоу» та унікальна фотозона від майстрині з рогозоплетіння Ірини Контар.

Також талановиті музиканти та співаки, під час концертної програми, дивували всіх присутніх своєю творчістю, а на наймолодших гостей свята Масляної чекали різноманітні ігри разом з аніматорами, призами та традиційними розвагами.

Джерело: Печерська РДА