Главная > Все новости > Як діє командувач РФ Дворніков та чому його прозвали «м’ясником Алеппо» — Федоров

Як діє командувач РФ Дворніков та чому його прозвали «м’ясником Алеппо» — Федоров

Через те, що плани Росії щодо війни в Україні провалилися, президент РФ Володимир Путін прибирає своїх генералів. Тиждень тому Путін призначив нового головного відповідального за війну в Україну генерала Олександра Дворнікова.

Військовий експерт Юрій Федоров в коментарі «Обозреватель» розповів, як діє Дворніков і чому його називають «мясником Алеппо».

Федоров сказав, що до призначення Дворнікова керувати армією РФ у війні проти України, він вже давно був на посаді командувача Південним військовим округом російських збройних сил. Теперішні зміни полягають в тому, що йому доручено керувати усією операцією проти України. Тобто він став головним відповідальним за ведення війни. Адже досі не було єдиного начальника.

«Так, про нього говорять як про генерала жуківської формації, тобто він може завалювати й завалюватиме трупами своїх солдатів позиції противника в умовах наступу. Так, коли він командував у Сирії російським угрупуванням, він використав такі методи для бомбардувань. Але назвати їх килимовими я не можу, бо там не було достатньої кількості російських літаків», — сказав експерт.

Також Федоров пояснив, чому методи застосовані російським генералом є цинічними і жорстокими щодо мирних жителів.

«Проте поки він командував, російські літаки справді бомбили населені пункти, які перебували під контролем повстанців, зокрема місто Алеппо. За рахунок цього він отримав прізвисько «кат Алеппо» або «м’ясник Алеппо», пояснив експерт.