Главная > Все новости > Віталій Кличко закликав нардепів не розглядати законопроект про столицю до отримання висновків Ради Європи та Венеціанської комісії

Віталій Кличко закликав нардепів не розглядати законопроект про столицю до отримання висновків Ради Європи та Венеціанської комісії

Мер Києва Віталій Кличко закликав народних депутатів-членів профільного комітету парламенту не розглядати законопроект про столицю до отримання висновків Ради Європи та Венеціанської комісії. Про це Віталій Кличко заявив на засіданні комітету Верховної ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, де депутати зібралися розглядати проект закону 2143-3 «Про місто Київ – столицю України», схвалений парламентом у першому читанні у жовтні минулого року.

«Ми не можемо не звертати увагу на ті рекомендації і зауваження, які повинні надати наші закордонні партнери. І хочу наголосити, що 12-13 березня в Страсбурзі засідатиме комітет з регіонального розвитку Ради Європи і розглядатиме концепцію закону і положення законопроекту про столицю України», – звернувся Віталій Кличко до парламентарів.

Він зауважив, що буде дивно виглядати та ситуація, коли депутати розглянуть правки до законопроекту, не дочекавшись висновків міжнародних партнерів. А потім, отримавши їх, будуть знову виносити на комітет і знову розглядати проект закону.

«Тому моя пропозиція: три тижні зачекати, отримати рекомендації наших європейських партнерів і потім – із висновками від Венеціанської комісії і Ради Європи – розглянути цей вкрай важливий для Києва та його мешканців законопроект. Це буде правильне рішення», – підкреслив мер столиці.

Джерело