Главная > Все новости > Віталій Кличко: про часткове відновлення роботи метро, про медичні маски та інше

Віталій Кличко: про часткове відновлення роботи метро, про медичні маски та інше

Люди, які заявляють про можливе часткове відновлення роботи метро, не є фахівцями транспортної галузі. І висловлюють свою персональну думку. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі «Українського радіо».

«Люди, які заявляють про це, не є фахівцями, не є відповідальними за транспортну галузь. По-друге, це може бути персональна думка, яку вони висловлюють», – сказав Віталій Кличко.

Разом із тим, він зауважив, що сьогодні, в ситуації, коли тимчасово не працює метро, міська влада створює дублюючі маршрути громадського наземного транспорту. Але наразі їх ще не достатньо. Тож місто працює над тим, щоб кияни, яким потрібно дістатися на роботу чи до лікарні, могли зручно пересуватися столицею.

Мер Києва зазначив, що коронавірус є дуже агресивним та швидко передається. Разом із тим, вірус ще не вивчений, а вакцини від COVID-19 у світі не існує. Тому скасування руху метрополітену до 3 квітня – вимушені і упереджувальні заходи.

«Ми розуміємо, що обмеження пересування містом – це дуже незручно для його мешканців. Але наше завдання, щоб вірус не розповсюджувався стрімко. І одна з рекомендацій міжнародних експертів, зокрема, наших колег з Уханя, – це обмеження соціальних контактів», – додав він.

Віталій Кличко закликав киян із розумінням ставитись до обмежувальних заходів, залишатися в домівках, дбати про своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Він звернувся до Кабінету міністрів жорстко зобов’язати керівників установ і підприємств, де немає гострої потреби в присутності співробітників на робочих місцях, перевести людей на віддалену роботу або надати їм відпустки.

Про це Віталій Кличко заявив у відеозверненні, що опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Крім того, мер пообіцяв, що наступного тижня Київ розраховує отримати першу партію медичних масок — понад 100 тисяч.

«Наступного тижня ми розраховуємо отримати понад 100 тисяч масок, виготовлення яких ми замовили на українських підприємствах. Їх наразі шиють. Також замовили маски закордоном», – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що на сьогоднішній день ситуація із відсутністю медичних масок в аптеках справді критична.

Наявні у місті близько 20 тисяч масок столична влада наразі поширює у лікарнях медикам, на комунальних підприємствах та тих підприємствах, від роботи яких залежить життєдіяльність міста.

Разом із тим, він зауважив, що ажіотаж із засобами індивідуального медичного захисту сьогодні не лише в Україні, а й в усьому світі.

«Шалений ажіотаж не тільки в Києві, а й у всьому світі. Я спілкуюсь із багатьма колегами, друзями, які живуть і працюють у Сполучених Штатах, Німеччині, Австрії – аналогічна ситуація в усьому світі. Люди вимітають не тільки продукти харчування, шалений попит також на медичні засоби захисту, зокрема, на маски», – додав Віталій Кличко.

Джерело: КМДА