Главная > Все новости > Віталій Кличко привітав киян-військових з Днем захисника України: Київ і надалі підтримуватиме воїнів та їх родини

Віталій Кличко привітав киян-військових з Днем захисника України: Київ і надалі підтримуватиме воїнів та їх родини

Мер Києва Віталій Кличко привітав киян-військових з Днем захисника України, який вчора відзначала Україна. Урочистий захід відбувся в столичному Палаці спорту.

«Я радий сьогодні особисто привітати вас, наші воїни-захисники, справжні патріоти з Днем Покрови, з Днем Захисника України. Дякую вам за вашу мужність і жертовність, за ваш патріотизм! За те, що ви боронили і бороните зі зброєю в руках нашу країну від російської агресії», – сказав Віталій Кличко.

Він нагадав, що важливо дякувати 28 тисячам киян, які захищали і продовжують захищати Україну від російської агресії.

«І ми ніколи не забудемо 385 героїв-киян, які віддали свої життя заради миру в наших домівках», – підкреслив Віталій Кличко.

«В житті потрібно завжди боротися. Боротися за свою мрію, за цінності, за своє місто і свою країну. Велика повага всім, хто бореться за Україну, за її краще майбутнє. Велика шана тим, хто відстоює територіальну цілісність нашої держави», – наголосив мер Києва.

Також Віталій Кличко зазначив, що сьогодні міська влада продовжує підтримувати учасників бойових дій на сході та їхні родини, сім‘ї полеглих героїв. І не збирається скасовувати пільги захисникам України.

«Київ і надалі надаватиме пільги ветеранам АТО та їх родинам, сім’ям полеглих героїв!» – наголосив мер Києва.

Джерело