Главная > Все новости > Анонсы > Віталій Кличко: «Київ посилює протиепідемічні заходи»

Віталій Кличко: «Київ посилює протиепідемічні заходи»

Згідно із постановою уряду, столична влада ухвалила рішення про посилення протиепідемічних заходів у Києві. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу повідомити, що відповідно до постанови уряду, місто ухвалило рішення про посилення протиепідемічних заходів у столиці. Зокрема, обмежено час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів (у тому числі, кінотеатрів) – до 22-ої години. Обмежено також проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру – із 22-ої години», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що обмеження – вимушені і спрямовані на стримування розповсюдження хвороби.

«І місто виконуватиме таке рішення уряду», – підкреслив Віталій Кличко.

Слід зауважити, що у Києві збільшується кількість хворих на коронавірус, які перебувають у важкому стані.

«Зазначу, що в лікарнях столиці сьогодні перебувають 274 хворих на коронавірус. У тому числі, 11 дітей. Із підозрою на COVID-19 госпіталізовані 66 мешканців столиці. На жаль, збільшується кількість хворих у важкому стані. Їх на сьогодні 48. 7 підключені до апаратів штучної вентиляції легень», – повідомив Віталій Кличко. 

Він також зазначив, що не вщухає і пневмонія. Із таким діагнозом у медзакладах міста лікуються 442 хворих. Тільки минулої доби госпіталізували 40 пацієнтів.

Джерело