Главная > Все новости > Війна нервів: як забудовники «дістали» мешканців Кловського спуску

Війна нервів: як забудовники «дістали» мешканців Кловського спуску

На Печерську продовжується будівельний вандалізм. У зоні руйнування «нахалстройщиків» опинився п`ятиповерховий будинок, розташований у провулку Мар`яненко 14.

За словами жителів Печерська, ТОВ «БУДІНФОРМ щодня створює нестерпні умови для мешканців Кловського спуску.

Будівельний гуркіт розпочинається ще з 8-ї ранку. «Нахалстройщики» запускають бурову установку, варять металеві конструкції і розвантажують будматеріали. Усе це неподобство відбувається на відстані 30 метрів від стін п`ятиповерхівки.

— Білочки, які раніше жили на сусідніх деревах, уже давно зникли. Ми відчуваємо небезпеку, що виходить від цього будівництва. Навіть не уявляю, як себе почувають люди, які змушені перебувати цілий день у себе в квартирах: пенсіонери, молоді мами з маленькими дітьми. Це реально дуже нервує. Коли розумієш, що готується плацдарм для чергового хмарочоса, а зміцнення схилу — це умова для початку будівництва, терпіти свавілля немає ніякого бажання, — розповіла місцева жителька Олена Ніцко.

Раніше у цьому будинку жили і творили народні художники України — Іван Васильович Макогон і Тетяна Нилівна Яблонська. На їх честь на будинку встановлено пам’ятні дошки.

Саме тут, сидячи біля вікна, Тетяна Нилівна малювала свої останні неймовірної краси пастелі. Її права рука вже не піднімалася і навіть не могла втримати пензля.

Через хворобу Яблонська малювала лівою рукою, спостерігаючи за небом, птахами і деревами, яких сьогодні вже немає внаслідок варварства забудовників.


vechirniykiev.com.ua