Главная > Все новости > Активисты района > В Україні нестримно дорожчає оренда житла: що підігріває вартість квадратних метрів

В Україні нестримно дорожчає оренда житла: що підігріває вартість квадратних метрів

В Україні нестримно дорожчає оренда житла. Попри те, що на дворі у розпалі сезон відпусток, українці активно винаймають житло, і відповідно їхній активності, зростає і вартість оренди житла.

Наприклад у столиці лише за останній тиждень вартість оренди житла зросла на 4%. Найбільше подорожчав винайм двокімнатних квартир. Винайняти таке помешкання тепер обходиться на 7% дорожче. Оренда однокімнатних квартир стала дорожчою на 2,7%, а трикімнатні обходяться на 2,3% дорожче.

До речі, ціновий рекорд з оренди житла цьогоріч побила квартира у Печерському районі. В січні господарям вдалося її здати за 62 400 гривень на місяць. За такі гроші у невеликому смт можна й купити квартиру.

Українці стали також більше бронювати житла на короткий строк

Переважно таке короткострокове бронювання пов’язане з відпусткою. Хтось бронює собі квартиру на морському узбережжі, а хтось везе своє сімейство до столиці, що скуштувати за тиждень-два усіх столичних принад.

Відповідно до даних Центру економічної стратегії, від початку літа стали бронювати на короткий строк на 22% більше житла. І лише за останній тиждень кількість заброньованого житла зросла на 13%.