Главная > Все новости > В Олександрівській лікарні готуються до піку коронавірусу після Великодня

В Олександрівській лікарні готуються до піку коронавірусу після Великодня

Станом на 13 квітня в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва в інфекційних відділеннях перебуває 74 пацієнта, з них 49 з підтвердженим коронавірусом, 19 – з підозрою, 61 – з пневмонією, 3 – в реанімації, 1 – на ШВЛ.

Про це написала Головна лікарка Олександрівської лікарні Людмила Антоненко.

– Ми втратили двох пацієнтів  це чоловіки, віком 48 та 74 роки. Обидва поступили у вкрай важкому стані, з двобічною полісегментарною тотальною пневмонією, зразу були доставлені до відділення реанімації та підключені до ШВЛ. Пацієнт 48 років був під’єднаний до апарату ЕКМО. Лікарі намагалися повернути його до життя більше двох тижнів. За пацієнта 74 років ми боролися протягом тижня. Він мав серйозні супутні захворювання серцево-судинної системи. Висловлюємо співчуття рідним та близьким!, – повідомила Людмила Антоненко.

Вона зазначила, що протягом останнього тижня спостерігається тенденція збільшення кількості госпіталізованих хворих до інфекційних відділень від 10 до 17 на добу. Всі середнього та важкого ступеня тяжкості.

– Не виключаємо, що найближчим часом ми можемо мати пік захворювання, особливо після Пасхальних свят, враховуючи велику кількість інфікованих священників та, ймовірно, парафіян. Зберігайте спокій. Сидіть вдома. Бережіть себе! просить киян Головна лікарка.

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/