Главная > Все новости > В.Кличко вручив премію «Герої спортивного року-2019» у номінації «Спортивна слава України»

В.Кличко вручив премію «Герої спортивного року-2019» у номінації «Спортивна слава України»

Мер Києва, віце-президент Національного олімпійського комітету Віталій Кличко взяв участь у церемонії «Герої спортивного року-2019» та оголосив переможців у номінації «Спортивна слава України». Ними стали олімпійський чемпіон з волейболу (1968 року), відомий спортсмен і тренер Володимир Іванов та олімпійська чемпіонка з баскетболу (1976 року) Наталя Клімова.

«Сьогодні ми відзначаємо досягнення наших спортсменів, які показали високі результати, продемонстрували силу духу і свою волю до перемоги. Ви представляєте нашу державу! І це дуже важливо, що завдяки вашим досягненням, вашому успіху підіймається переможний український прапор і лунає гімн України. Ви – справжня гордість і слава нашої країни!», – сказав під час церемонії Віталій Кличко.

Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року» – щорічний конкурс з визначення найкращих спортсменів, тренерів, фахівців спорту. Запроваджена Національним олімпійським комітетом України та Міністерством молоді та спорту за участю Української академії спорту.

Дотепер почесну відзнаку – статуетку атлета, який тримає на долоні олімпійські кільця, одержали понад 170 переможців.

Джерело