Главная > Все новости > У Зеленського розповіли, як можна закінчити війну в Україні

У Зеленського розповіли, як можна закінчити війну в Україні

Війна Росії проти України може бути завершена шляхом переговорів між президентами Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним.

Водночас позиція української сторони повинна бути сильною, продуманою та юридично вивіреною, заявив радник керівника Офісу президента і член української делегації на переговорах із Росією Михайло Подоляк, передає сайт ОП.

«Це те, над чим працює сьогодні команда юристів, консультантів і переговорна група від України. Ми сподіваємося, що позиції президента Зеленського будуть надзвичайно міцними на цих переговорах. Ресурсів у РФ достатньо, ракет достатньо, бомбардувати наші міста вони, на жаль, продовжують. У них іще є жива сила й техніка, яку їм не шкода знищити на наших полях. Тому почекаймо якийсь час, і тоді ми зможемо вже судити про позиції сторін, насамперед президента України, на майбутніх двосторонніх зустрічах», — сказав він.

На думку Подоляка, саме президент України зможе донести до Путіна на переговорах ключові та принципові речі. Водночас потрібно дочекатися розвитку ситуації та оцінити, наскільки серйозним буде наступальний запал російської армії.

«У найближчий тиждень-півтора можна буде краще зрозуміти ситуацію», — додав він.