Главная > Все новости > У Зеленського пояснили заяву Кремля про «значні втрати» армії РФ в Україні

У Зеленського пояснили заяву Кремля про «значні втрати» армії РФ в Україні

Учорашня заява речника Кремля Дмитра Пєскова про «величезні втрати» росіян в Україні є «нервовою реакцією» Російської Федерації на невдачі на фронті.

Про це радник керівника Офіса президента і член української делегації на переговорах із Росією Михайло Подоляк заявив 8 квітня в ефірі національного телемарафону.

«Останні два тижні взагалі російські топи та номенклатура, а також політична еліта роблять якісь дивні заяви. Тобто, вони взагалі не розуміють, що відбувається. Уже практично півтора місяці йде війна, у якій у них шансів перемогти у тому вигляді, як вони собі це планували, з усіма своїми понтами, немає», — сказав він.

Подоляк не вважає, що таким чином від російської делегації надходять пропозиції якихось поступок.

«Я скажу так: пан Пєсков просто показує, що вони не розуміють, як це все закінчиться для них із точки зору, що вони мають втратити набагато більше, ніж втратили б, якби закінчували, наприклад, тиждень тому. І це все нервова реакція РФ, російської еліти», — пояснив радник глави Офіса президента.

Москва наразі розраховує на успіхи у боях за Донбас, аби «поводитися на переговорах нахабніше», вважає Подоляк.

«Водночас всі готові поставити РФ на місце. І після того ще раз зробити стратегічні наші переговорні позиції й отримати те, що Україна має отримати в результаті російсько-української війни», — сказав він.