Главная > Все новости > Анонсы > У столиці вшанують пам’ять жертв війни в Україні

У столиці вшанують пам’ять жертв війни в Україні

У Києві вшанують пам’ять жертв війни.
Відповідний план заходів із підготовки та відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні затверджено у столиці.

22 червня у Парку вічної Слави відбудеться церемонія покладання квітів до Могили невідомого солдата. Цього ж дня на знак вшанування пам’яті за загиблими у Другій світовій війні проведуть хвилину мовчання.

Із 18 до 30 червня триватиме виставка-пам’ять «Шляхами подвигу і слави» у Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці «Молода гвардія».

21 червня у Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей проведуть експрес-інформування «Молодість обпалена війною».

Також 20-21 червня заплановане відвідування експозицій музеїв військово-патріотичного профілю закладів освіти та екскурсії до Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Також у червні проведуть виставку архівних документів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Триватимуть меморіальні заходи у всіх районах столиці.

На час проведення церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата буде забезпечено чергування бригади швидкої (екстреної) медичної допомоги та охорону громадського порядку.

Структурним підрозділам КМДА доручено забезпечити благоустрій територій військових кладовищ, упорядкувати братські та одинокі могили, могили та місця поховання загиблих під час Другої світової війни. Також структурні підрозділи мають забезпечити благоустрій та упорядкувати території меморіальних комплексів, пам’ятників та пам’ятних знаків.

Джерело