Главная > Все новости > У столиці проходить масштабна виставка сучасної української скульптури

У столиці проходить масштабна виставка сучасної української скульптури

У виставковому залі аукціонного дому «Золотое Сечение» вперше проходить виставка-продаж «Українська сучасна скульптура».

В експозиції представлені роботи іменитих українських скульпторів — 50 колекційних скульптур, виконаних в різних матеріалах і техніках, від бронзи і мармуру до кераміки і дерева. Багато робіт походять з приватних колекцій, а деякі твори вже були неодноразово експоновані в Україні та інших європейських країнах.

— Масштабна виставка української сучасної скульптури — рідкісна подія для України. Ми раді показати глядачеві справжній зріз творчості видатних скульпторів останніх 50-ти років, від андеграунду до сучасності. Упевнений, що експозиція приверне увагу широкого загалу і стане хорошою традицією для нас в проведенні подібних виставок, — відзначає співвласник аукціонного дому Михайло Василенко.

Блок художників українського андеграунду представлять колекційні роботи Бориса Плаксія, Ернеста Коткова, Юлія Сінькевича, Віктора Григорова, чиї імена сьогодні широко відомі колекціонерам і шанувальникам мистецтва шістдесятників. Класична скульптура представлена ​​такими визнаними авторами як Юрій Рубан (прославився завдяки статуям звірів біля входу в київський зоопарк), Олександр Скобліков (автор Арки дружби народів), Юрій Багаліка, Олександр Радіонов, Віктор Липовка і інші художники. Серед знакових творів виставки — «Дощ» Назара Білика, мильна скульптура Маші Куликовської — роботи з цієї серії вже знаходяться в колекції Одеського художнього музею.

Гості виставки побачать скульптури молодих, але вже відомих київських авторів, чиї роботи були презентовані на великих скульптурних виставках і успішно пішли з молотка на іменитих зарубіжних аукціонах. Серед них скульптури: Олексія Золотарьова, Петра Гронського, Віталія Протосені, Іллі Новгородова і братів Зігур.А крім класичної круглої скульптури, познайомляться з рельєфними композиціями Олександра Сухоліта, Богдана Томашевського і Романа Михайлова.

Всі експоновані роботи можна не тільки подивитися, але й придбати в свою колекцію. До виставки видано однойменний каталог. Онлайн версія каталогу розміщена на сайті аукціонного дому.

«Українська сучасна скульптура»
Коли: 
до 5 жовтня, понеділок-субота, 11.00 — 19.00
Де: Аукціонний дім ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ, 
вул. Леоніда Первомайського, 4
Вхід вільний