Главная > Все новости > У столиці презентують сотні яскравих фотографій українських та зарубіжних авторів

У столиці презентують сотні яскравих фотографій українських та зарубіжних авторів

У столичній галереї «Лавра» триває масштабний міжнародний фотоярмарк Photo Kyiv Fair, який в Києві проходить вже втретє. На одному майданчику свої проєкти представляють українські та європейські галереї, культурні інституції, меценати, видавництва і тисячі шанувальників сучасного фотомистецтва.

Загалом можна побачити більше півтисячі фотографій світових та українських фотографів, а також відвідати лекції, присвячені фотографії та розвитку ринку мистецтва.


У Photo Kyiv Fair 2019 бере участь 13 галерей, кожна з яких презентує своїх авторів. 

Серед учасників: Abramovych Gallery, Apart11, галерея 5.6 STORE, галерея Київської Школи Фотографії, Les Noms Galerie, Mironova Gallery, MYPH Gallery and School, Pavlovka ArtGallery, T&K Gallery, TUASHO TUASHO, галерея української вуличної фотографії, VASA Project & ArtHouse, Zenko Gallery ZenkoFoundation. — Цьогоріч ми поки не приймали заявки від інивідуальних фотографів, плануємо це зробити наступного року, — розповіла арт-директорка Photo Kyiv Fair Анна Савицька. — Наші учасники показують свої найновіші та найцікавіші проєкти, які можна побачити тільки тут. Наприклад, фотограф, колажист, дизайнер та архітектор Сергій Святченко презентує свій проєкт, присвячений чоловіічій моді, увазі до деталей. Цьому проєкту вже 10 років, він об’їхав всю Європу. Для нас він підготував спеціальний стенд. На ярмарці сконцетроване все сучасне актуальне фотографічне мистецтво. Багато авторів — від молодих до іменитих. Багато концептуальної фотографії. А також Харківської школи фотографії, яка зараз в тренді. Це не лише знані Роман Пятковка та Влад Краснощок, але й їх молоді послідовники. 

PHOTO KYIV FAIR 2019

Коли:
 28 – 29 вересня.
Де: галерея «Лавра», Лаврський провулок, 7.
Вартість квитків: 150 грн.

Джерело