Главная > Все новости > Анонсы > У Печерській РДА проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС про вжиття додаткових заходів запобігання поширенню COVID-2019

У Печерській РДА проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС про вжиття додаткових заходів запобігання поширенню COVID-2019

В Україні станом на вечір 18.03.2020 лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання на COVID-19.

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 16 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та м. Київ (2).

Сьогодні, 19 березня, заступник голови Печерської райдержадміністрації Анатолій Невмержицький  провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття додаткових заходів запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-2019.

Під час засідання обговорено організаційні питання перевезення співробітників райдержадміністрації, які не переведені на дистанційну роботу на робочі місця.

Також розглянуто питання створення у Печерському районі робочих груп із залученням працівників Національної поліції України в місті Києві, Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», з метою забезпечення контролю над виконанням підприємствами, установами та організаціями обмежувальних заходів, які спрямовані на запобігання поширенню COVID-19.       

Наразі працівниками комунальних служб Печерського району щоденно проводяться роботи з  дезінфекції в житлових будинках та громадських місцях.

Так, спеціальними дезінфікуючими розчинами обробляються перила, сходові клітини, ліфтові кабіни, ручки, вхідні двері у будинках, зупинки громадського транспорту та підземні переходи на території району.

Нагадаємо, що обмежувальні заходи встановлено відповідно до розпорядження КМДА від 16 березня 2020 року №444 «Про деякі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Києва».

Довідково:

Детальніше ознайомитися із ситуацією про COVID-2019 в Україні можна на сайті Кабінету Міністрів України, за посиланням: https://covid19.com.ua/