Главная > Все новости > У МВС розповіли, чого очікувати від переговорів у Стамбулі

У МВС розповіли, чого очікувати від переговорів у Стамбулі

Переговори між Україною та Російською Федерацією мають тривати, навіть якщо не буде видимого результату.

На них усе одно обговорюють певні моменти та деталі, за які потім можна буде «чіплятися», заявив 28 березня радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, передає «24 канал». Він також припустив, чи будуть якісь видимі прориви цього тижня.

«Думаю, максимально на що можемо розраховувати це гуманітарні речі. Тобто обмін полоненими, домовленості про нові гуманітарні коридори. У цьому напрямку, сподіваюся, будуть певні домовленості. Гуманітарні домовленості це великий плюс, тому навіть заради них варто проводити ці переговори. Водночас зараз ще рано говорити про щось суттєве», сказав Денисенко.

Судячи з даних, які є у відкритому доступі росіяни зараз роблять майже останню спробу провести масовану атаку на харківському напрямку та зі сторони з Півдня, аби прорватися до Донбасу.

«Без змін на фронті говорити про політичні домовленості немає можливості. Якщо ми відкинемо росіян, вони змушені будуть піти на певні умови. Тому зараз треба сподіватися лише на гуманітарні речі», підсумував Денисенко.