Главная > Все новости > У липні демонтовано 1325 незаконних рекламних засобів

У липні демонтовано 1325 незаконних рекламних засобів

Протягом липня у столиці демонтовано 1325 незаконних рекламних засобів (РЗ), серед яких 843 одиниці демонтували їхні власники.

Так, було демонтовано наступні типи РЗ у кількості: банер – 268; вивіска – 250; електронне табло – 8; конструкція на даху – 16; кронштейн – 129; лайтпостер, що стоїть окремо, – 3; лайпостер на фасаді – 3; прапор, прапорець – 14; телевізійний екран на фасаді – 4; телевізійний екран на фасаді – 4; тимчасова виносна спеціальна конструкція – 198; транспорт – 23; тумба, що стоїть окремо, – 22; холдер – 206; щит на фасаді – 37; щит, що стоїть окремо, – 139.

Нагадаємо, що протягом червня у столиці демонтовано 1160 незаконних рекламних засобів (РЗ), серед яких 739 одиниць демонтовано власниками.

Нові Правила розміщення рекламних засобів засновані на п’яти принципах: безпека, комфорт, естетичність, законність і доступність. Саме завдяки новим Правилам наразі можлива реформа у галузі реклами, запроваджено прозорий механізм отримання дозволів.

Окрім того, аби унеможливити розміщення наземних РЗ у хаотичному порядку, визначені конкретні місця – крапки для їх монтажу, заборонено низку типів РЗ на кшталт перетяжок-транспарантів, холдерів, штендерів тощо.

Правила уточнюють дозволені та заборонені формати конструкцій і їхні розміри; велика увага приділена безпеці пішоходів і водіїв – рекламні конструкції не повинні перешкоджати пішохідному руху та перекривати знаки дорожнього руху, розміщуватись у місцях концентрації ДТП; у розміщенні рекламних конструкцій має використовуватись радіальний підхід із відстанями від 40 до 150 метрів залежно від їхнього розміру: між найменшими (сіті-лайтами) від 40 метрів і до 150 метрів між великими (біл-бордами).

Довідково.

Звітність про роботу КП «Київреклама» можна отримувати за посиланням. Також на сайті комунального підприємства можна перевірити законність тієї чи іншої рекламної конструкції та долучитися до проекту «Я – інспектор».

Окрім того, за ініціативи начальника Управління з питань реклами Олександра Смирнова впроваджено реєстр включених на демонтаж РЗ. Із відповідним переліком, який оновлюється кожні три дні, можна ознайомитись за посиланням.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *