Главная > Все новости > Активисты района > У Києві відбувся чемпіонат із військово-спортивних багатоборств

У Києві відбувся чемпіонат із військово-спортивних багатоборств

У столиці відбувся Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств пам’яті Героя України генерал-майора Максима Шаповала.

Як інформує пресслужба ГУР МО України, участь у змаганнях взяло близько 400 спортсменів з 17 областей України. У складі команд демонстрували свою майстерність і представники Збройних Сил України.

Дух суперництва не вщухав до останньої хвилини, адже більшість учасників є професіоналами і кожен намагався показати найкращий результат.

«Сьогодні дуже важливо, що на таких змаганнях моральні якості спортсменів загартовують саме заради пам’яті героїв, які віддали своє життя за Україну та зробили вагомий внесок у розвиток та безпеку держави», – наголосив заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, вітаючи переможців, подякував усім учасникам за видовищні та високопрофесійні бої та побажав нових спортивних звершень і перемог в ім’я України.

Повідомляється, що чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств пам’яті Героя України генерал-майора Максима Шаповала стане щорічним спортивним заходом всеукраїнського рівня.