Главная > Все новости > Анонсы > У Києві відбудеться Перший міжнародний форум «Дизайн зі змістом»

У Києві відбудеться Перший міжнародний форум «Дизайн зі змістом»

14-15 грудня відбудеться професійний дизайн-форум міжнародного масштабу в новому гібридному форматі: online та offline.

Поки багато індустрій і процесів в світі перебували в летаргічному карантинному сні, індустрія дизайну зробила квантовий стрибок. Під завісу складного 2020 року відбудеться D-FORUM — інтенсивна дводенна подія, яка об’єднає провідних експертів ринку дизайну. Новому Світові потрібен новий зміст, новому світові потрібен дизайн зі змістом — ця концепція стала основою D-FORUM: ДИЗАЙН ЗІ ЗМІСТОМ.

Як це буде?

Інтенсивна дводенна програма буде реалізована в трьох інформаційних потоках з перекладом на англійську мову (і навпаки — якщо спікери міжнародні). Подія проходить під патронатом Європейської Школи Дизайну (EDS) – міжнародної бізнес-школи дизайну, у фокусі якої — розвиток дизайн-мислення, пошук рішень нових завдань за допомогою креативних та інноваційних інструментів. Кожен учасник зможе переконатися в ефективності апробованої системи дистанційного отримання знань в сфері дизайну всіх напрямів, успішно впровадженої на базі школи.

Що це буде?

Організатори гарантують ефективний і захоплюючий серфінг в світі дизайну під керівництвом досвідчених дизайн-інструкторів: авторитетних і прогресивно мислячих професіоналів індустрії з потужними практичними кейсами. Географія експертів і спікерів – Україна, Франція, Швейцарія, Італія, Ізраїль, США, Росія. У складі учасників і спікерів — представники сфери дизайну інтер’єру та суміжних напрямків: власники студій і бюро, архітектори, предметні дизайнери, декоратори, трендсетери, дизайнери-практики і початківці. Всі, хто готовий не тільки надихати й надихатися дизайном, але вміє також використовувати дизайн-підхід як ефективний бізнес-інструмент.

Очікується, що подія збере близько 1000 учасників у форматі online по всьому світу і «вершки» в форматі offline в просторі в просторі D-HUB ТЦ Домосфера.

Реєстрація за посиланням  https://idesignforum.com/

Джерело