Главная > Все новости > Анонсы > У Києві в будівлі річкового вокзалу відкриють американський університет

У Києві в будівлі річкового вокзалу відкриють американський університет

У Києві в будівлі річкового вокзалу на Поштовій площі з’явиться Американський університет. Навчальний заклад вищої освіти відкриють у партнерстві з державним Університетом штату Аризона (ASU), повідомили у посольстві США в Україні.

До проєкту залучили низку інвесторів – як з американської, так і з української сторони, зазначив депутат Київради Дмитро Білоцерковець. Американських представляє колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер. Очікується, що після реставрації історичної будівлі університет прийме перших студентів у навчальному році 2022/23. Заклад відкриють у будівлі Річкового вокзалу біля станції метро «Поштова площа».

Кабінет Міністрів України у березні ухвалив постанову, яка уможливлює відкриття в Україні структурних підрозділів іноземних закладів вищої освіти. Іноземний виш під час подання документів має входити до одного з міжнародних рейтингів: QS World University Rankings, The Times Higher Education World University Rankings, Academic Ranking of World Universities – World Top 500 Universities і посідати при цьому місце не нижче, ніж 3000.