Главная > Все новости > У Києві транспортний колапс через закриття метро

У Києві транспортний колапс через закриття метро

Відучора, 17 березня, київський метрополітен перестав працювати через заходи із непоширення коронавірусу. Це стало справжньою проблемою для киян, які працюють не з дому, а мають зранку їхати на роботу – у лікарні, аптеки, магазини…

Ранок 18 березня розпочався зовсім невесело: муніципального транспорту на дорогах не вистачає, пробки величезні, особливо на в’їзді в місто. Великі черги на зупинках, тому в транспорт пускають більше людей, ніж дозволено, і багато хто з них без масок.

Люди намагаються ловити попутки, щоб дістатися до роботи.

Киянка Наталія розповіла , що сьогодні діставалася на роботу автобусом № 114, який з’єднує лівий і правий береги Києва.

Жінка зазначила, що люди на зупинці на Лісовому масиві чекали автобуса з шостої ранку. У результаті утворився величезний натовп і, коли автобус прибув, всі пасажири ввалилися у салон. Наталію туди буквально «заніс» натовп.

– Всю поїздку з Лісової до Центрального вокзалу – а це півтори години! – їхала затиснута з усіх сторін, навіть квиток на оплату не могла витягти. Насилу вивернулась і дістала телефон для фото-підтвердження, – пояснила Наталія.

Салон був вщент заповнений, а людей у масці – обмаль. І це попри те, що вчора влада постановила, що у кожному рухомому складі має бути не більше 10 пасажирів. І кожен із пасажирів має бути обов’язково у медичній масці.

Джерела: https://vechirniy.kyiv.ua/ , https://capital.kiev.ua/