Главная > Все новости > Анонсы > У Києві пройде міжнародний фестиваль короткометражок KISFF (програма)

У Києві пройде міжнародний фестиваль короткометражок KISFF (програма)

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів відбудеться 4-8 серпня у кінотеатрі «Київська Русь»

У Києві 4-8 серпня відбудеться десятий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF 2021. Цьогорічний KISFF святкує своє десятиріччя.

У цьому році організатори зібрали 29 тематичних кінопрограм, що об’єднують 179 короткометражних фільмів з усього світу. У фокусі картин KISFF 2021 – джентрифікація, фемінізм, відкритість, кордони, пошук ідентичності, гумор і почуття.

Традиційно покажуть міжнародний та український конкурси і «Фестивальні хіти», що об’єднують фільми-переможці міжнародних кінофестивалів.

У рамках ретроспективи «Український короткий метр: становлення» покажуть короткометражні фільми Нарімана Алієва, Катерини Горностай, Павла Острікова, Марини Степанської та Анатолія Лавренішина. На український короткий метр вхід вільний, кінопокази відбудуться в парку Шевченка.

У центрі уваги KISFF персональні ретроспективи першої режисерки в історії кіно, француженки Аліс Ґі-Блаше та сучасного французького режисера Вільяма Лабурі. Програма «Азіатика» включатиме «Корейську інді-анімацію», «Любовний настрій» і «Крізь В’єтнам». Зокрема, будуть представлені роботи незалежних аніматорів із Південної Кореї.

Програми «До житлового питання», «Over The Border», «Додому й назад» пропонують новий погляд на знайомі кожному проблеми. Окремої уваги заслуговують програми «Квір-анімація», «Out & Proud» та «FEM* RIOT», які фокусуються на прийнятті інакшості та гендерних питаннях. Автори цих фільмів провокують глядача краще осмислити та долучитися до дискусії про гендерні ідентичності і права на них.

Захід відбудеться наживо в кінотеатрі «Київська Русь» та на інших локаціях. Кілька кінопрограм будуть доступні онлайн. Паралельні покази пройдуть в Одесі та Чернівцях.

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF – щорічний кінофестиваль короткометражних фільмів, який існує з 2011 року.