Главная > Все новости > Анонсы > У Києві покажуть колекції молодих дизайнерів з 11 країн світу

У Києві покажуть колекції молодих дизайнерів з 11 країн світу

6 – 8 липня за підтримки Департаменту культури КМДА відбудеться одна з впливових та наймасштабніших міжнародних fashion-подій у Східній та Центральній Європі – другий International Young Designers Contest (Міжнародний конкурс молодих дизайнерів). Столиця приймає його вже вдруге. 

Головною місією конкурсу є всебічний розвиток молодих талановитих дизайнерів із різних європейських країн, підтримка їхнього культурного та економічного
становлення у світовій fashion-індустрії.

У конкурсі візьмуть участь дизайнери з 11 країн: Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, України та Чехії. Усі вони – переможці та призери національних конкурсів у своїх країнах, що забезпечило об’єктивність відбору та високий творчий рівень учасників міжнародного конкурсу.

Україну представляють:

Анастасія Падалка
, переможниця національного конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» – 2019;


Соломія Бутковська, володарка другої офіційної премії національного конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» – 2019.


International Young Designers Contest має на меті привернути увагу до України та Києва як до впливового центру креативу та інновацій, демонструючи рушійну силу індустрії запрошеним представникам провідних іноземних медіа.


Минулого року переможницею International Young Designers Contest стала Керол От (Cärol Ott), Естонія.


Регламент заходу:

6 липня – відкрита лекція про дизайн одягу та образотворче мистецтво Shape of colour від професора, креативного директора Istituto Europeo di Design, члена журі конкурсу​ Джованні Оттонелло.

7 липня – резиденція «Візуальне мистецтво моди».


8 липня 2 (Мистецький Арсенал) Шоу фіналістів International Young Designers Contest, під час якого міжнародне авторитетне журі визначить єдиного переможця конкурсу.

Призовий фонд конкурсу становить 10 000 доларів і складається з ґранту на розвиток власного бренду та навчання на одному з курсів програми IED – Istituto Europeo di Design.

Джерело