Главная > Все новости > Анонсы > У Києві обмежили проведення спортивних змагань та масових заходів

У Києві обмежили проведення спортивних змагань та масових заходів

У столиці обмежили проведення масових заходів за участю понад 60 осіб, у тому числі і спортивних змагань. Таке рішення міської влади зафіксоване у протоколі засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для запобігання поширення нової коронавірусної інфекції.

Як повідомили у Департаменті молоді та спорту  КМДА, під обмеження підпадають і спортивні заходи у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку і на об’єктах спортивної інфраструктури – турніри, чемпіонати, фестивалі, конкурси тощо, а також навчання та тренування.

Проте такі заходи можуть відбуватися для невеликих груп – менше 60 учасників. При цьому допускатимуться лише особи, які пройшли термометрію.

У Департаменті наголошують, що від сьогодні забезпечено вхідний санітарний контроль у приміщеннях закладів та на об’єктах спортивної інфраструктури Києва та посилено дезінфекційний режим. Мова йде про проведення вологих прибирань із використанням дезінфікуючих засобів у спортивних залах, адміністративних приміщеннях, залах, місцях спільного користування.

Важливо зазначити, що навчально-тренувальний процес у закладах проводиться за нагальної потреби для підготовки до участі у Всеукраїнських і міжнародних змаганнях та з обов’язковим обстеженням лікаря.

Джерело