Главная > Все новости > Тюрма за неповернення чоловіків із-за кордону під час війни: «слуги» прокоментували законопроєкт

Тюрма за неповернення чоловіків із-за кордону під час війни: «слуги» прокоментували законопроєкт

Фракція політичної партії «Слуга Народу» не підтримуватиме законопроєкт про кримінальну відповідальність для військовозобов’язаних українців, які протягом 15 днів не повернуться в Україну під час воєнного стану.

Пропонована норма жодним чином не вирішує тієї мети, яку насправді треба досягнути, заявив 14 квітня глава фракції Давид Арахамія.

«Ми вважаємо, що у такому вигляді ця законодавча норма є шкідливою і небезпечною як для оборони України сьогодні, так і для відбудови її у майбутньому. Сотні тисяч українців повернулися додому, щоб захищати свою краіну під час війни. Багато з тих, хто залишився, працює за кордоном і пересилає в Україну гроші у якості допомоги сім’ям чи як пожертвування до фондів оборони країни», — написав він у Telegram.

Водночас необхідно покарати декілька десятків посадовців, чиновників та депутатів, які втекли з України під час війни.

«Будемо шукати інших способів покарання цих осіб. Стосовно решти людей ніяких санкцій не буде і бути не може. Ми зацікавлені у тому, щоб після завершення бойових дій, після нашої перемоги, всі наші громадяни повернулися в Україну, працювали над її відновленням і мали змогу жити звичним життям», — додав Арахамія.