Главная > Все новости > Активисты района > «Творчі студії майстрів-ветеранів»: творчість, що долає травми війни

«Творчі студії майстрів-ветеранів»: творчість, що долає травми війни

З 1 до 3 листопада 2019 року з 11:00 до 18:00, у приміщенні Національного історико-архітектурного музею «Київська Фортеця» відбудеться виставка хенд-мейд робіт ветеранів та серія супутніх заходів.

На виставці вперше на широкий загал будуть представлені роботи хенд-мейд майстрів з числа ветеранів та інших категорій населення, що постраждали внаслідок війни на Сході України. В тому числі надреалістичні ляльки танкіста Сергія Бондаря, одного з двох чоловіків-реборністів у світі!

За плечима у майстрів – бойовий шлях та захист Батьківщини. У найнесподіваніших видах творчості ветерани не тільки знаходять власне зцілення від травм війни, а і досягають високого рівня майстерності, а улюблене заняття стає шляхом до власної професійної реалізації. 

Окрім виставки хенд-мейд робіт програма заходу передбачає творчі майстер-класи для усіх бажаючих, авторські літературні читання ветеранської поезії та прози, лекції щодо можливостей самозайнятості та надихаючі історії успіху бійців.

Проєкт «Творчі студії майстрів-ветеранів» стане поштовхом для подальшого творчого та професійного розвитку учасників АТО/ООС, платформою для об’єднання їхніх родин навколо регулярних культурних заходів. Водночас, проєкт спрямований на формування нового образу сучасного ветерана та популяризацію творчості, як ефективного методу відновлення після війни.

Відкриття виставки – 1 листопада о 12:00, за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 24-а; вхід до музею з бульвару Лесі Українки 12-14).

 Вхід для відвідувачів – вільний.

Акредитація ЗМІ: 0975140427, Ольга Харькіна, olga_harkina@ukr.net.

 Довідково:

Захід проходить у рамках проєкту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей», що впроваджує МОМ, за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Сторінка у мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/746949259089867/

 Організатори: ГО «Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій» (СУВІАТО) у партнерстві з Печерською райдержадміністрацією, Печерським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Національним історико-архітектурним музеєм «Київська фортеця».