Главная > Все новости > Трибунал для Путіна: як швидко можуть засудити топових посадовців Росії за воєнні злочини

Трибунал для Путіна: як швидко можуть засудити топових посадовців Росії за воєнні злочини

Володимир Зеленський підтримав ініціативу створення спеціального трибуналу, який розглядатиме агресію Росію в Україні.

Доказів того, що Росія вчинила агресію проти України, більш ніж достатньо, заявив в ефірі телемарафону міністр юстиції України Денис Малюська.

«Українській стороні перш за все цікаві ті, хто є організаторами трагедії в Україні, а тоді її виконавці. Цей трибунал буде спрямований на топових посадовців Росії. Путін, його найближче оточення, Шойгу та інші чиновники», пояснив Малюська.

Притягнути російську командування до відповідальності за злочини в Україні буде доволі складно, бо потрібно йти по «ланцюжку»: від виконавця до того, хто дав наказ і так далі, — зауважив очільник Мінюсту.

«Простіше і швидше впіймати організаторів за злочин агресії. Хто організував напад на Україну це очевидно, і це топові посадовці», наголосив він.

Злочини проти людяності, воєнні злочини, геноцид це складна процедура тривалого розслідування, яка буде тривати роками Що стосується злочину агресії спеціальний трибунал єдина ключова проблема. Якщо його запустити, щоб він запрацював, то вирок буде винесений швидко. Тому що вчинення злочину агресії є очевидним», підсумував міністр.