Главная > Все новости > США запровадить новий пакет санкцій проти країни-окупанта

США запровадить новий пакет санкцій проти країни-окупанта

США анонсували нові жорсткіші санкції проти РФ.

Санкції будуть запроваджені «найближчими днями», наголосили в Білому домі.

США й союзники створять наступного тижня трансатлантичну цільову групу, що забезпечить ефективне здійснення фінансових санкцій шляхом виявлення і заморожування активів осіб і компаній, що підпадають під санкції.

«По-перше, ми зобов’язуємося забезпечити видалення окремих російських банків з системи SWIFT. Це забезпечить від’єднання цих банків від міжнародної фінансової системи та завдасть шкоди їхній здатності працювати на світовому рівні», наголосили в США.

Другим пунктом США зобов’язується обмежити здатність російського Центробанку використовувати свої міжнародні резерви таким чином, щоб послабити вплив санкцій.

«По-третє, ми запровадимо обмеження проти людей і організацій, які сприяють війні в Україні та шкідливій діяльності російського уряду. Йдеться про заходи щодо обмеження продажу громадянства так званих «золотих паспортів», які дозволять багатим росіянам, пов’язаним з урядом РФ, стати громадянами наших країн і отримати доступ до наших фінансових систем», написала пресслужба.

«Ми плануємо застосувати санкції та інші фінансові заходи щодо російських чиновників і представників еліти, близьких до російського уряду, а також їхніх сімей для виявлення і заморожування активів, якими вони володіють в наших юрисдикціях», ­ наголосили у Білому домі.