Главная > Все новости > Анонсы > Сплатити за проїзд за допомогою банківської картки або телефону можна буде і в наземному транспорті

Сплатити за проїзд за допомогою банківської картки або телефону можна буде і в наземному транспорті

Сплатити за проїзд за допомогою банківської картки або мобільних додатків Apple Pay та Google Pay можна буде і в наземному транспорті. Запуск системи запланований на листопад. Про це під час брифінгу повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

«Уже в листопаді з’явиться можливість сплачувати за проїзд у наземному транспорті банківською карткою або смартфоном. Ми робимо обіг коштів у сфері пасажирських перевезень більш прозорим. Крім того, це ще один крок у розвитку cashless-напряму у Києві. А найголовніше те, що безготівкова оплата – це зручний і безпечний для пасажирів спосіб оплати», – пояснив директор Департаменту.

Окрім того, для наземного транспорту планують реалізувати можливість оплати однією карткою за кількох осіб.

Нагадаємо, що у 2015 році київський метрополітен став 5-м у світі, де можна оплатити проїзд безконтактною банківською карткою безпосередньо на турнікеті або за допомогою мобільних додатків Apple Pay та Google Pay.

Використання електронних засобів оплати заощаджує час пасажирам, а використання е-квитка – кошти.

Джерело