Главная > Все новости > «Слугу народу» Ковальова виключили з фракції через підозру у держзраді

«Слугу народу» Ковальова виключили з фракції через підозру у держзраді

Народного депутата України та власника «4 каналу» Олексія Ковальова виключили з фракції «Слуга народу».

Це сталося через те, що його запідозрили у державній зраді. Про це повідомила у Telegram речниця «Слуги народу» Юлія Палійчук.

За її словами, депутат добровільно знаходиться у тимчасово захопленій Херсонській області та спілкується з російськими терористами. Також він не бере участі у національному спротиві проти окупації та агресії.

Крім того, він не відвідує пленарні засідання Верховної Ради та не пояснює свою поведінку, поточний статус та заяви керівництву фракції.

«Поведінка Олексія Ковальова та випадки його спілкування із окупаційними військами викликають підозру у здійсненні ним державної зради. Адже під час повномасштабного вторгнення росії на тимчасово захоплених територіях (у тому числі в Херсонській області) окупаційні війська викрадають діючих та колишніх очільників органів місцевого самоврядування, педагогів, митців, керівників підприємств, проводять примусову мобілізацію чоловіків до окупаційних військ. З іншого боку, члени нашої партії, місцеві депутати, обрані від партії, організують мітинги проти окупації, на підтримку спротиву України, ризикуючи власним життям та свободою», — зазначається у повідомленні.

Через це дії нардепа назвали несумісними з його посадою. У фракції звернулися до генпрокурорки Ірини Венедиктової та голови СБУ Івана Баканова із закликом порушити кримінальну справу та розслідувати факти та обставини перебування Ковальова на тимчасово захопленій території. За результатами слідства партія та фракція ухвалять політичні рішення стосовно нього.