Главная > Все новости > «Слуга» Ковальов, якого вигнали з фракції, пригрозив заявою до Венедіктової і Баканова

«Слуга» Ковальов, якого вигнали з фракції, пригрозив заявою до Венедіктової і Баканова

Народний депутат Олексій Ковальов, який повернувся на тимчасово захоплену російськими окупантами територію Херсонщини, назвав «несподіваним» і безпідставним рішення призупинити його членство у парламентській фракції «Слуга народу».

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Ковальов заявив, що доказів його співпраці з російськими окупантами немає.

«У цій заяві не дали будь-яких доказів, що я співпрацював, співпрацюю або, можливо, буду співпрацювати з окупованою владою.

Тобто це — абсолютно голослівна заява, яка не підкріплюється жодними фактами», — сказав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 93-метрову яхту Медведчука продадуть

Депутат не виключив, що і сам може звернутися до генерального прокурора Ірини Венедіктової і голови СБУ Івана Баканова щодо перевірки озвучених однопартійцями фактів його ймовірної співпраці з окупантами.

«Щодо того, що вони будуть звертатися до Баканова та Венедіктової, то я теж можу звернутися до них з тим, щоб вони порушили кримінальну справу, і в рамках справи вже досліджували державну зраду.

Оскільки факт звинувачення у таких тяжких злочинах, я вважаю, це неприпустимо без будь-яких доказів від політичної партії і фракції «Слуга народу», — сказав.

На запитання журналістів, чи спілкується він із «призначеним» окупантами так званим «головою Херсонської обладміністрації» Володимиром Сальдом, Ковальов відповів, що «ні». Пригадав, що бачився із ним до війни.

«Прізвище Кобця (так званий «голова Херсонської міської адміністрації» — Олександр Кобець) взагалі не чув», — додав нардеп.