Главная > Все новости > Сигнал «Зрада» зі Стамбулу під вибухи російських снарядів

Сигнал «Зрада» зі Стамбулу під вибухи російських снарядів

Як зазначено в аналітичному матеріалі сайту «Поштар» «Чи є результати перемовин в Стамбулі ударом в спину ЗСУ? Аналіз та прогнози», за підсумками зустрічі було зроблено багато публічних заяв. Представники України на перемовинах вперше озвучили певні контури майбутніх компромісів, на які готова піти Україна, зокрема відмовитися від «військового вирішення питання Криму», взявши на себе зобов’язання протягом 15 років вести прямі перемовини з Росією щодо нього. Також був публічно деталізований механізм фіксації «нейтрального статусу України» та інші позиції, які виглядають як виконання ультиматумів росії.

При цьому російські представники заявили про те, що російська армія «кардинально скоротить» наступ на чернігівському та київському напрямках. Натомість Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що «він не бачив ознак того, що переговори між Україною та Росією «просуваються ефективним шляхом», а заява Росії про скорочення бойових дій навколо Києва може бути «засобом, за допомогою якого Росія знову намагається відвернути увагу та обдурити людей, щоб вони думали, що вона не робить того, що робить».

Реакція українського суспільства на публічно озвучені підсумки перемовин була переважно негативною, зокрема колишній бранець кремля та лідер УНА-УНСО Микола Карпюк підкреслив, що не знає, «…як тепер дивитися в очі Героїчним Маріупільчанам, Харків’янам, Одеситам, Сумчанам, Чернігівчанам?.. Як дивитися в очі нашим славетним воїнам, батькам загиблих?..Це гра на порятунок московщини!!!»