Главная > Все новости > Сергій Мартинчук обговорив з представниками Посольства Республіки Польща проект створення тематичного скверу

Сергій Мартинчук обговорив з представниками Посольства Республіки Польща проект створення тематичного скверу

06 червня 2019 року голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук провів робочу зустріч із заступником Надзвичайного і Повноважного посла Посольства Республіки Польщі в Україні – Міхалем Ґерґонем та директором Польського інституту у Києві, радником Посольства Республіки Польща в Україні – Бартошем Мусяловичем щодо спільної співпраці. Фотозвіт

Під час зустрічі обговорили проекти зі створення в Печерському районі тематичного скверу до 450-річниці підписання Люблінської унії та створення муралу, присвяченого Магдебурзькому праву, а також обговорили інші напрямки подальшої співпраці між сторонами.

«Спільними зусиллями, ми намагаємось покращувати дозвілля громадян, створюючи тематичні сквери та парки. Печерськ — сучасний район Києва з багатою історією, різноликий та надзвичайно цікавий. Тому, створення нових скверів на території району з відображенням символіки і ментальності інших держав, стане чудовим місцем для культурного відпочинку мешканців та гостей столиці», — зазначив Сергій Мартинчук.

Також, на зустрічі були присутні: заступник керівника апарату Печерської райдержадміністрації – Катерина Печерська та представники відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю і ЗМІ.

Наприкінці зустрічі, очільник Печерського району подарував представникам Посольства Республіки Польща в Україні книжки про Київські мурали.