Главная > Все новости > Активисты района > Сексологія – важлива дипломатична наука? Послом України у Болгарії стала дівчина без дипломатичного досвіду

Сексологія – важлива дипломатична наука? Послом України у Болгарії стала дівчина без дипломатичного досвіду

А її фірма фігурувала у кримінальній справі щодо відмивання грошей.

Призначена президентом України Володимиром Зеленським нова посол України у Болгарії Олеся Ілащук не має досвіду роботи ні у сфері дипломатії, ні на державних посадах. А ось попередній її досвід роботи виявився досить специфічним, про що кажуть анонімні джерела «Європейської правди».

Так, виявилося, що призначена 23 грудня на посаду посол до цього подала себе як фахівець із сексології та дорогоцінних прикрас, а перший досвід роботи, пов’язаний з новою посадою, почала набувати лише на нараді послів України, яка проходила 22-25 грудня 2022 року у Києві та Миколаєві.

Так, офіційну біографію Ілащук поки не оприлюднено. Однак у соцмережі розміщено профіль Олесі Ілащук, у якому зазначено, що дівчина позиціонує себе як клінічний психолог, системно-сімейний терапевт, гештальт-терапевт та сексолог-консультант.

Сексологія – важлива дипломатична наука? Послом України у Болгарії стала дівчина без дипломатичного досвіду - фото 1

А в іншому профілі, який давно не оновлювався, дівчина позиціонує себе як випускницю антверпенської Вищої ради з діамантів. Та ж освітня установа вказана і у вказаному вище профілі. В обох профілях були виставлені особисті фотографії нового посла, які й допомогли її ідентифікувати, проте до понеділка сторінки вже закриті.

Журналісти також розшукали у мережі відео, на якому у 2020 р. вона розповіла, що їй 45 років і вона працює методами гештальт-підходу, сімейної терапії, провокаційної терапії, а також методами сучасного гіпнозу.

Сексологія – важлива дипломатична наука? Послом України у Болгарії стала дівчина без дипломатичного досвіду - фото 2

Крім того, за даними системи Youcontrol, з 2010 по 2015 роки. вона була керівницею в ювелірній компанії «Джемма», а до жовтня 2021 р. – співзасновницею компанії.

Сексологія – важлива дипломатична наука? Послом України у Болгарії стала дівчина без дипломатичного досвіду - фото 3

Компанія «Джемма» фігурувала у кримінальній справі колишнього директора «Калинівського ринку» Чернівців через можливе відмивання грошей, проте у 2015 р. Садгірський районний суд виніс виправдувальне рішення.

Сексологія – важлива дипломатична наука? Послом України у Болгарії стала дівчина без дипломатичного досвіду - фото 4

Це не перший випадок призначення людини на більш кваліфіковану посаду, якій новопризначений не відповідає.