Главная > Все новости > САУНДМОДЕРАТОР-ПОЛУМ’ЯГАСНИК АРХОНТ-74 ДЛЯ AK 74

САУНДМОДЕРАТОР-ПОЛУМ’ЯГАСНИК АРХОНТ-74 ДЛЯ AK 74

Глушники пламегасники Архонт виготовляються серійно на підприємстві, верстатний парк якого налічує понад 100 верстатів. У виробництві ПБС Архонт з різних напрямків зайнято понад 25 висококласних спеціалістів. Даний пристрій АРХОНТ вже кілька разів перероблено нашими інженерами, і до Вашої уваги представлена ​​оновлена ​​версія Архонта. (На сьогодні вже 3 покоління пристроїв)

Ми отримуємо тільки позитивні відгуки від наших дорогих клієнтів і що, безперечно, тішить ще більше: у боротьбі за якість, доступність і вартість нам вдалося знайти золоту середину і тим самим ми разом з вами та Архонтом, впевнено, крок за кроком наближаємо нашу спільну перемогу.

Про Архонт кажуть — простий надійний як Калаш!

Глушник Архонт є бойовим і розрахований на максимальні навантаження. У зв’язку з цим, на різьбовій частині глушника Архонт немає жодних пазів для фіксації, які під час термічних розширень унеможливлювали б подальший зажим глушника. Тому глушники з пазами здатні витримати лише спортивні навантаження (одиночні постріли).

Після роботи, глушник Архонт необхідно відкрутити, вимити за допомогою мильного розчину чи керосину, соляркою. Після чого, висушити та обробити усередині збройовим мастилом.

При пострілі звичайним сверхзвуковим патроном, насправді ми чуємо два хлопка. Перший це удар кулі о повітря, другий це удар газів о повітря… саме через це глушник прибирає лише 50% звуку. Він здатен прибрати лише удар газів о повітря.

Гучність пострілу з глушником Архонт, залежить від багатьох зовнішних чинників, а саме:
— вологість повітря (за високої вологості звук розповсюджуєтся значно сильніше)
— напрям вітру (зустрічний вітер — стрілок чує постріл гучніший; попутний вітер — стрілок чує постріл тихіший) зазначений ефект можливо відчути навіть за умови незначного вітру
— відбиття звуку (звук може сильно відбиватися поблизу водойм, лісів, будівель та різних перешкод)