Главная > Все новости > Розповідає усе — Данілов про допит Віктора Медведчука

Розповідає усе — Данілов про допит Віктора Медведчука

Затриманий кум Путіна Віктор Медведчук, якого звинувачують у державній зраді, зараз дає свідчення українським спецслужбам.

Розповідає все, що відбувалося, повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Українит Олексій Данілов в інтерв’ю suspilne.

«Оскільки я розумію, росіянам не дуже потрібен Віктор Медведчук, намагання пані Марченко звертатися до всіх, що треба зробити обмін, на сьогодні такого рішення немає. Він дає зараз свідчення. Розповідає, усе, що відбувалося, з ким він працював, як він заробляв. Далі, якщо буде можливість і потреба поміняти цього покидька на наших громадян, які в полоні, я не бачу тут нічого дивного. Але спочатку допити-допити-допити, щоб ми знали все, що і як відбувалося, хто чим займався, коли це було», — пояснив Данілов.

Секретар РНБО зауважив, що ні для кого не є таємницею, що Медведчук був агентом РФ на території Україні.

«Проте, проблема в тому, що він не один, їх багато. Після того, як вони мріяли, що вони за два-три дні займуть нашу країну, деякі люди з великими погонами з честю і совістю мали очолити уряд, усі наші інституції, це були українські військові самого високого рівня. Дивно було б, якби нами тут керував хтось. І коли вкиди, що тут буде керувати Царьов, якісь інші люди ні, це люди, які мали і мають громадянство України і мають великі зірки на своїх погонах поки що», — сказав Данілов.

Він додав, що Медведчук мав бути «сірим кардиналом» в Україні.

«І якщо б наша СБУ працювала від часів Кучми плідно і якісно, то Медведчук при Кучмі був би вже за ґратами», — підсумував Данілов.