Главная > Все новости > «Росія збирається тотально геноцидити наше населення» — Подоляк

«Росія збирається тотально геноцидити наше населення» — Подоляк

У Росії періодично з’являються спроби обґрунтувати ліквідацію української державності.

Роблять це в дедалі більш жорстких формулюваннях, пише у своєму телеграм-каналі радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Доходить до відвертих заяв. Цитата: «Денацифікація України це також її неминуча деєвропеїзація». Агентство внутрішнього пропагандистського користування «РИА Новости» — практично відкрито оголошує офіційну позицію російської держави. Вже без обману. Відверто повідомляє, що РФ офіційно хоче знищити Україну. І при цьому Росія офіційно ж збирається тотально геноцидити (вбивати) населення нашої країни. А додатково планує знищити нам усю інфраструктуру та перетворити країну на зруйновану та випалену пустелю», — написав Подоляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звірства у Бучі: США збирається запровадити новий пакет санкцій проти РФ

Подібними заявами в РФ протоколюють свої заклики до масового вбивства за етнічними, соціальними і державницькими ознаками, додав радник глави ОП.

«Це вже конкретна кримінальна практика в міжнародних юрисдикціях. І для держави РФ, і для її представників», — ідеться в дописі.

Якість російської інтелектуальної еліти залишається низькою, зауважив Михайло Подоляк.

«Абсолютна неадекватність. Абсолютне нерозуміння України та світу. Абсолютні ізгої. І тому підсумкова ціна для самої РФ буде максимально вбивчою. Поки росіяни не перестануть накручувати одне одного власним пропагандистським ідіотизмом, сидячи за сотні кілометрів від ліній фронтів і територій кількість їхньої знищеної живої сили та бронетехніки зростатиме в геометричній прогресії», — підсумував радник глави ОП.