Главная > Все новости > Росія їх використала – Верещук прокоментувала колаборантську позицію Червоного Хреста

Росія їх використала – Верещук прокоментувала колаборантську позицію Червоного Хреста

Росія використала Червоний Хрест.

Про це заявила міністерка з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук в ефірі телеканалу «Рада», коментуючи ймовірне відкриття офісу Червоного Хреста у Ростові

Міністерка заявила, що Україна першою негативно відреагувала на бажання Червоного Хреста відкрити офіс в Ростові-на-Дону. Верещук сказала, що насправді Червоний Хрест не впливає на ситуацію.

Верещук також розкритикувала президента Червоного Хреста Пітер Мауер, який здійснив візит до Москви. Міністерка розповіла, що перед поїздкою у Росію Мауер був в Україні, де йому озвучили нашу позицію.

«Пітер Мауер, який був у Москві й напередодні був у Києві, зустрічався з прем’єр-міністром, зі мною та іншими міністрами. Ми донесли йому нашу позицію і своє бачення, як зробити так, щоб гуманітарні коридори запрацювали. Натомість він поїхав до Москви і результат ви бачите», наголосила міністерка.

За її словми, ще не факт, що Червоний Хрест відкриє офіс у Ростові. Росія ще подумає над цим.

«Росія подумає треба їм чи ні це представництво. Виглядає, м’яко кажучи, Міжнародний Червоний Хрест недобре в очах міжнародної спільноти», зазначила Верещук.