Главная > Все новости > Росія довела світові свою психічну недієздатність: у США заговорили про закриття неба

Росія довела світові свою психічну недієздатність: у США заговорили про закриття неба

Росія ракетним ударом по Краматорську й по сім’ях, які евакуюються, остаточно довела світові свою масову психічну недієздатність.

Світ почав жорсткіше реагувати на воєнні злочини російських окупантів. Деякі країни готові негайно впроваджувати більше санкцій і піти на нафтове ембарго проти Росії. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк.

«Франція вустами міністра фінансів Ле Мера заявляє про готовність просто зараз піти на нафтове ембарго для РФ. Британія вустами прем’єр-міністра Джонсона та Німеччина вустами канцлера Шольца прямо говорять про необхідність термінового закриття Європи для російського кривавого газу.

Німеччина ж вустами президента Штайнмаєра говорить про необхідність негайного створення міжнародного трибуналу для початку процесів над російськими воєнними злочинцями, включно з Путіним. І, нарешті, США вустами президента Байдена заявляють про суттєве та проривне розширення військової допомоги Україні. Зокрема, для негайного закриття неба від російських шалених ракет», — написав Подоляк.