Главная > Все новости > РФ, ймовірно, не погодиться обміняти Медведчука — Подоляк

РФ, ймовірно, не погодиться обміняти Медведчука — Подоляк

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк сумнівається, що Росія погодиться обміняти нардепа Віктора Медведчука на військових та мешканців Маріуполя.

Про це він розповів в інтерв’ю «Інтерфаксу».

«Об’єктивно кажучи, Медведчуку, звісно, немає жодного місця в нинішній Україні. По суті, він — чи не ключова частина того огидного політико-інформаційного явища, яке сприяло формуванню у росіян несамовитої ненависті до нас. Тому, виходячи з почуття самозбереження, він спробував запропонувати єдиний можливий для себе вихід — обміняти себе на справді важливих для нас героїв Маріуполя. І захисників, і мирних, що залишилися там», — сказав Подоляк.

За його словами, Медведчук наразі керується не людинолюбством, а лише бажанням не платити тут і зараз за численними боргами.

«Але для нас, як для країни, яка цивілізована і дуже сильно любить своїх громадян — це справді важливо. Важливо витягнути всіх своїх громадян, усіх своїх маріупольців із варварських, кривавих рук російської армії. Втім, сумніваюся, що самі росіяни, які просто впиваються кров’ю маріупольців та азовців, захочуть повернутися на якийсь час у людський образ і всерйоз підтримати ініціативу Медведчука», — сказав радник голови ОП.