Главная > Все новости > Анонсы > Реконструкція I черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору та будівництво ІІ черги музею «Меморіал жертв Голодомору»

Реконструкція I черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору та будівництво ІІ черги музею «Меморіал жертв Голодомору»

В Печерському районі столиці триває реконструкція першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору та будівництво другої черги Національного Музею «Меморіал жертв Голодомору» за адресою  вул. Лаврська, 3.

Ціна проекту реконструкції та будівництва музею становить близько – 1.2 млрд. гривень, роботи повинні закінчити до 20 травня 2020 року

Загальна площа будівництва музею становитиме 5.2 гектара.

Музей будують під пам’ятним знаком «Свіча пам’яті», куди відвідувачі зможуть потрапити сходами.

Будівля міститиме: музей Голодомору та виставковий центр, де будуть проходити виставки експозицій. Споруда музею повинна максимально вписуватися в ландшафт київських гір, оскільки проектуватиметься на території, що віднесена до буферної зони об’єкту ЮНЕСКО.

Нагадаємо, на сьогодні будівництво другої черги Меморіального комплексу триває на базі споруд першої черги – Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», яка складається з меморіальної частини («Свіча пам’яті», Скульптура дівчинки з колосками в руках «Гірка пам’ять дитинства» на площі «Жорна долі», янголи при вході до меморіалу, Алея «Чорні дошки») та зали пам’яті, що фактично виконує функцію музею.

Музей є єдиним закладом на теренах України, що досліджує проблематику і висвітлює тему Голодомору в Україні, увічнює пам’ять мільйонів людей, які загинули від штучно створеного у 1932-1933 років керівництвом СРСР голоду, що став інструментом здійснення геноциду українського народу.

Джерело: pechersk.kyivcity.gov.ua