Главная > Все новости > Рада готує закон про заборону російських фільмів і пісень

Рада готує закон про заборону російських фільмів і пісень

В Україні треба заборонити будь-які російські фільми, серіали, музику та інший культурний продукт до повної деокупації всіх територій.

Законопроєкт № 7273 зареєстрували 11 квітня.

Авторами виступили низка народних депутатів із фракцій «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Голос», групи «Партія «За майбутнє».

Законопроєкт передбачає повну заборону російського аудіовізуального продукту в Україні до моменту припинення агресії з боку РФ.

«На період до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку Російської Федерації заборонити на території Українивідтворення аудіовізуальних творів у виконанні громадян і резидентів держави-агресора на радіо, телебаченні, в розважальних закладах, в громадському транспорті (у комунальних та приватних перевізників), закладах освіти, закладах культури та відпочинку, готельного та ресторанного бізнесу, кінотеатрах, громадському просторі тощо», — сказано в тексті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Декомунізація відбулася, тепер іде дерусифікація» — Скрипін

Це захистить український культурний простір з єдиною метою — більше ніколи не допустити можливі насильства, вбивства і мародерства з боку оскаженілого «русского мира» шляхом збільшення частки пісень українською мовою в ефірі українських радіостанцій і заборони відтворення музичної продукції походження
держави-агресора, поянсюють законодавці.